Lumea fetelor

AcasaPortalFAQCautareMembriInregistrareConectare

Distribuiți | 

Sport

In jos 
AutorMesaj
:x ady :x
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 641
Varsta : 22
Localizare : C|uj - N@p0k@ ;x
Data de inscriere : 20/03/2008

MesajSubiect: Sport   Mar 9 Dec - 23:38

Voi ce sporturi practicati?
dormitu` ;x si mancatu` ;x Laughing

Care e sportul vostru preferat? De ce?
Fotbal, fotbal sh tenis :X Fotbal, pey pt ca ... e un sport de echipa, de tactica si pur si simplu... imi place sa privesc un meci de fotbal, iar cand joc, uit de orice altceva. Tenis... nu stiu de ce imi place, poate pt ca implica logica, autocontrol, m`am obisnuit sa ma uit la tenis si a inceput sa`mi placa. Tennismanu` meu preferat ii Roger Federer :X:X

Ce sport v`ar placea sa practicati?
Fotbaaal :X:X:X Unicul vis - fotbal :X Daca eram baiat, as fi vrut sa fiu fundas central... sau portar si sa joc la CFR Cluj :X

Ce sporturi NU va plac? De ce?
Volei Neutral e complet aiurea... sa dai o minge peste fileu. Voleiul in 2 nu e chiar asa horrible, da` nu ma dau in vant. A, si rugby, chiar daca unii spun ca e cel mai frumos sport, eu cred ca maimutele l`ar practica mai bine. Nu are logica... sa te impingi, sa fugi cu o minge in brate, iar apoi sa incerci sa sutezi o minge ovala printre doua bari. Parerea mea... Very Happy

Nu e neaparat sa raspundeti la intrebarile de mai sus. Povestiti despre sportul vostru preferat, despre ce sport practicati, despre sporturile care nu va plac etc. Wink

Girls Rullez
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://girls-rullez.forumz.ro

Sport
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Girls Rullez :: OFF Topic :: Cafenea-
Mergi direct la: